Field Goal Tournament

Android için Amerikan Futbolu Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Fat Bat Studio
Field Goal Tournament; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Amerikan futbolu hayranlarının ilgiyle oynadığı eğlenceli bir Android için Amerikan Futbolu Oyunudur.

Field Goal Tournament; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Amerikan futbolu hayranlarının ilgiyle oynadığı eğlenceli bir Android için Amerikan Futbolu Oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunda Amerikan Futbol topunu farklı açılardan kaleye göndererek en yüksek skoru elde etmeye çalışacaksınız. Topu kaleye göndere bilmeniz için tek yapmanız gereken parmağınızı ekranda yukarıya doğru kaydırmak. Ancak bu o kadar kolay değil. Zira sizi engellemek isteyecek öğeler de bulunuyor. Her atışınızdan sonra açınız ve rüzgarın yönü değişiyor.

3 farklı zorluk seviyesi bulunan Field Goal Tournament oyununda, yenilikçi ve bağımlılık yapıcı oyun  yapısı, muhteşem 3 boyutlu grafikler ve ses efektleri, turnuva ve sonsuz sıralama modu, turnuva düzenleyici gibi pek çok özellik bulunuyor.

İyi Eğlenceler!

Field Goal Tournament indir